مشتری گرامی

درنیکا کفپوش اولین تولید کننده تایل کرت در ایران با تایید اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی (وزارت ورزش و جوانان)

درنیکا کفپوش با شماره ثبت طرح صعنتی 16298 در اداره ثبت طرح های صنعتی ثبت گردیده است و هر گونه کپی از آن پیگرد قانونی دارد.

نمایشگاهی

نمایشگاهی

کفپوش و تایل های نمایشگاهی درنیکا

محیط برگزاری نمایشگاه محصولات و تجارت شما محیطی موقتی است و ممکن هست جابجایی های متعددی نیز داشته باشد .

از این رو درنیکا توانسته با ارائه طرح های مختلف در رنگ بندی های متناسب با سلیقه شما و فضای نمایشگاهی مورد نظر شما ضمن ایجاد فضای بصری متفاوت نسبت به سایرین امکان جمع آوری و حمل کفپوش را جهت مناسبت های بعدی برای شما فراهم آورد در این خصوص درنیکا میتواند بهترین گزینه جهت انتخاب برای داشتن محیطی زیبا و متناسب با خدمات شما باشد.

از نگاه شما کفپوش ها و تایل های نمایشگاهی باید چگونه باشند ؟ بدون شک دوام، پایداری، زیبایی و صرفه جویی در بودجه در بالای لیست شما برای رتبه بندی در زمان انتخاب یک پوشش مناسب بحساب می آید.

چرا ؟

کفپوش در یک نمایشگاه به دلیل تردد و ترافیک بالا و شکل کاربری متفاوت باید پاسخگوی نیازهای ذکر شده در بالا باشد بدین معنی که باید از  استحکام خوب، زیبایی منحصر بفرد، رنگ آمیزی چشم نواز و هزینه قابل قبول برخوردار باشد در غیر اینصورت تاثیر خوبی را از نگاه بیننده ایجاد نمیکند.

در نظر داشته باشید انتخاب درنیکا برای شما در حکم یک سرمایه گذاری می باشد که در کوتاه مدت نظرات کاربردی و بصری مناسب را برای شما تامین و در دراز مدت منافع مالی شما را تضمین می نماید.

درنیکا با ارائه رنگ بندی های متفاوت و چشم نواز محل حضور شما را از سایرین متمایز نموده و فضایی شایسته ی کالا و خدمات شما ارائه دهد.

درنیکا به دلیل طراحی خاص به آسانی قابل نصب و جمع آوری بوده و نیاز به زیرسازی خاصی ندارد و شما می توانید با کاهش هزینه ی زیر سازی صرفه جویی مناسبی در هزینه ها داشته باشید. در این راستا شما می توانید با استفاده از درنیکا حتی در فضاهای باز نمایشگاهی جلوه ی خاص، جذاب تر، با نتیجه ی بهتر و مثبت تری برای حضور ایجاد نمایید.

0%