مشتری گرامی

درنیکا کفپوش اولین تولید کننده تایل کرت در ایران با تایید اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی (وزارت ورزش و جوانان)

درنیکا کفپوش با شماره ثبت طرح صعنتی 16298 در اداره ثبت طرح های صنعتی ثبت گردیده است و هر گونه کپی از آن پیگرد قانونی دارد.

کفپوش های داخلی

کفپوش های داخلی

انتخاب درنیکا به عنوان بهترین کفپوش های داخلی

 کفپوش های درنیکا مربوط به فضاهای داخلی مسطح ترین ، محکم ترین و چند منظوره ترین کفپوش های تولید شده در دنیا هستند. یا این 3 ویژگی این کفپوش ها برای همیشه ماندگارند و در استفاده طولانی مدت شکل و ظاهر خود را حفظ می کند و به هیچ وجه دچار تو رفتگی و برآمدگی نمی شود. بطوریکه اگر در یک آزمون یک توپ با ضربه های یکسان و در نقاط مختلفی که کفپوش بکار رفته به زمین برخورد کند به یک اندازه توپ از سطح زمین فاصله میگیرد و این به این خاطر است که لبه های کفپوش ها برآمده و برجسته نیستند و در تمام سطح زمین صاف و مسطحند و انحراف توپ را به حداقل ممکن میرسانند.

هنگام نصب کردن کفپوش های درنیکا به دلیل کیفیت بالا در ساخت آنها هیچگاه درز ، شکاف و حتی فاصله ای ایجاد نمیشود و شما یک سطح کاملا صاف و یکدستی را خواهید داشت .

کفپوش های داخلی ، در مکان های مختلفی از جمله فضای داخلی اداره ها ، زمین های ورزشی سرپوشیده ، استخر های سرپوشیده ، نمایشگاه ها ، پارکینگ ها ، منازل و غیره کاربرد دارد.

 

اهمیت ملموس بودن طراحی در طراحی اداره:

طراحی های بروز بکار رفته در تولید کفپوش های درنیکا فضای مورد نظر شما را به گونه ای ملموس زیبا میکند که حتی فکر آن را نخواهید نکرد و درنهایت سبب مدرن و شگفت انگیز شدن محیط مذکور شده و به تبع آن سود و درآمد شما بالا میرود. از نظر بصری مهمترین و کلیدی ترین نمود و جلوه ی یک فضا کفپوش آن است. انتخاب یک کفپوش  نا مرغوب و بی کیفیت، ظاهر و زیبایی فضای  شما را تحت شعاع قرار میدهد و سبب میشود جلوه ای نامناسب پیدا کند.

طرح های کفپوش های فضای داخلی باید زیبا و با دوام باشد.  

مزایای کفپوشهای بهم پیوسته:

به نظر میرسد شاخصه های بسیاری برای کفپوشهای اداری وجود دارد. پر کاربردترین شاخصه استفاده از کفپوشهاییست که از جنس چوبهای   محکم و سخت میباشند.یکی دیگر از شاخصه ها که سبب به صرفه تر شدن این کفپوشها میشود بهم پیوسته بودن آنهاست. این شاخصه در انواع دیگر کفپوشها نیز کاربرد دارد.

کاربرد کفپوشهای بهم پیوسته درنیکا برای مکانهای پر تردد:

چه عاملی سبب انتخاب هوشمندانه و صحیح کفپوشهای بهم پیوسته برای محیطهای اداری میشود؟ مهم ترین فاکتور  این است که این نوع کفپوشها بسیار بادوام هستند.کفپوشهای خاص و منحصر بفرد درنیکا در تایلهای بهم پیوسته به راحتی قابل نصب بودهو ظاهری مدرن و جذاب را به فضای اداره شما میدهد.

تایلهای متصل درنیکا برای مکانهای پر تردد و در رنگهای متنوع و برای سلیقه های مختلف طراحی شده است. بسیاری از کفپوشهای اداری که در بازار هستند از لحاظ رنگها یا مناسب بودن برای مکانهای مورد نظر چندان انعطاف ندارند و همین امر موجب منحصر بفرد شدن کفپوشهای درنیکا میشود.این ویژگی هنرمندانه کفپوشها موجب تطبیق پذیری آنها با هر مکانی میشود.

تعویض کفپوشهای ادرای ممکن است آشفتگی و نابسامانی بسیاری را به دنبال داشته باشد.شما مجبورید تجهیزات و اثاثیه را برای مدتی به خارج از اداره ببرید.البته این موضوع به این بستگی دارد که شما چه نوع کفپوشی را انتخاب میکنید، بسته به انتخاب شما ممکن است تولیدتان را روزها و شاید هفته ها به تعویق بیندازید و این امر سبب میشود هزینه هایی را متحمل شویداین در حالیست که درنیکا بدون نیاز به جابجایی اثاثیه و در کوتاهترین زمان فضای شما را متحول میکند.

تایلهای درنیکا سالها بدون اینکه آسیبی ببیند قابل استفاده اند.

کفپوش های پارکینگ و گاراژ درنیکا

این کفپوش ها به قدری مقاوم ساخته شده اند که در پارکینگ های پر تردد سالیان سال شکل ظاهری و کیفیت خود ا از دست نمی دهند. استحکام این کفپوش ها به حدی است که در مقابل نیروهای وارد به آن و در دماهای مختلف از خود مقاومت نشان میدهد و حضور وسایل و ماشین آلات سنگین از مقاومت آن ها نمیکاهد و این در واقع همان چیزی است که شما انتظارش را دارید.

همانطور که میدانید محیط پارکینگ و گاراژ بسیار آلوده است. آلودگی ، روغن ، مواد شیمیایی و دیگر آلاینده ها بخش جدا نشدنی از محیط پارکینگ و گاراژ است. در انتهای یک روز کاری به دلیل طراحی منحصر بفرد کفپوش های درنیکا نگران تمیز کردنشان نخواهید بود و تنها با یک شستشوی ساده و بدون استفاده از شوینده های خطرناک میتوانید آلودگی ها را از بین ببرید. یکی دیگر از ویژگی های جالب این کفپوش ها از لحاظ طراحی وجود کانال های خاصی در آنهاست که پس از شستشو امکان انتقال آب ، گردوغبار و آلودگی ها به خارج از محیط پارکینگ یا گاراژ میشود. نکته ی دیگر اینکه شما میتوانید حتی با یک پارچه ی مرطوب این نوع کفپوش ها را پاکیزه سازید.

کفپوش های استخر

استفاده از کفپوش های درنیکا تنها به مکان های ورزشی ختم نمیشود بلکه به دلیل انعطاف بالا و قابلیت خشک شدن سریع سطوح کفپوش ها گزینه مناسب و عالی برای کنار استخرها میباشد.

به دلیل خنک ماندن سطح کفپوش این امکان برای شما فراهم می شود که بر روی آن اه بروید ، دراز بکشید ، بازی کنید و حتی از گرمای خورشید لذت ببرید.

درنیکا در این محلها به صورت یک فیلتر اولیه نیز عمل کرده و ازبرگشت  الوده گب به آب جلوگیری میکند.

بخشی از مزایای درنیکا

  1.  ایمنی
  2.  بدون لغزش،  دارای سطحی صاف و نرم ، وجود سوراخ هایی برای شستشو و خشک شدن سریع.
  3.  تعمیر و نگهداری رایگان
  4.  استفاده از رنگهای مقاوم  (نیازی به رنگ آمیزی مجدد، جلا دادن و صیقلی کردن سطح و یا لکه گیری نیست. )
  5. عبور دادن گرد و غبار ، خاک و آلودگی مانع رشد قارچ (کپک) و ایجاد بوی نا مطبوع میشود.
  6. طول عمر بالا ( بدون تاب برداشتن ، پوسته پوسته شدن ، متلاشی شدن و فاسد شدن ، مقاومت در برابر اشعه UV که سبب طولانی ار شدن عمر این کفپوش ها شده و از ترک خوردگی جلوگیری میکند. )
  7.  نصب سریع ( این کفپوش ها در آن واحد به یکدیگر متصل میشوند و براحتی قابل برش و شکل دهی هستند. )
  8.  سازگاری با محیط (طراحی مناسب این کفپوش ها به نوعی است که میتواند با تغییر دما سازگار باشد. )
  9. چند منظوره بودن (باوجود استفاده در سالیان متمادی از این کفپوش ها همچنان جذاب و زیبا به نظر می رسند و کیفیت خود را حفظ میکنند.)
0%