مشتری گرامی

درنیکا کفپوش اولین تولید کننده تایل کرت در ایران با تایید اداره استاندارد اماکن و تجهیزات ورزشی (وزارت ورزش و جوانان)

درنیکا کفپوش با شماره ثبت طرح صعنتی 16298 در اداره ثبت طرح های صنعتی ثبت گردیده است و هر گونه کپی از آن پیگرد قانونی دارد.

مدارس و مهد کودک ها

مدارس ومهدکودک ها

کفپوش مدارس و مهد کودک ها درنیکا

محیطی که فرزندان ما در ساعاتی که بیرون از منزل در آن مشغول به آموزش و یادگیری مهارت های زندگی هستند باید فضایی ایمن برای سلامتی آن ها باشد تا در زمان فعالیت صدمات ناشی از ضربات در حین فعالیت به حداقل برسد

شرکت درنیکا وظیفه خود دانسته در راستای حفاظت از سلامت جسمی؛ بهداشتی، ارگونومی بدن و نیز ایجاد فضای بصری شاد و مفرح برای کودکان امروز و آینده سازان فردا کفپوشی تهیه نماید تا بتواند از این عزیزان نهایت محافظت را در ساعاتی که در حال فعالیت فیزیکی در محیط های آموزشی خود هستند به عمل آورد.

این کفپوش علاوه بر جذب ضربه و محافظت از کودکان با انتقال گرد و خاک به زیر سطح بازی فرزندان ما و همچنین با نظافت بسیار آسان، آن ها را در مقابل بیماری های تنفسی، گوارشی و همچنین شکستگی ها، خراشیدگی های ناشی از ضربات در زمان ورزش و تفریح محافظت نماید.

 از درنیکا می توان به دلیل سبک و قابل حمل بودن  به عنوان بستر سازی مناسب در اردو ها و سفرهای تفریحی و گردشی استفاده نمود تا ضمن ایجادبستری صاف  از انتقال آلودگی های موجود در مناطق مورد نظر و خطرات ناشی از آلودگی و گزیدگی حشرات جلوگیری نمود.

به شما توصیه میکنیم در تصاویر خارجی و داخلی موجود در آرشیو به محیط هایی که کودکان و نوجوانان با خیال آسوده در آن درحال فعالتند بیشتر توجه نمایید  تا آرامش ،زیبایی و جذابیت بصری حاصل از این نوع کفپوش را که توانسته کودکان را به خود جذب نماید ملاحظه فرمایید.

0%